KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475072
nr 1347 5072
Thorvald Rygaard
(1872-1939), Danmark
Oljemålning, Thorvald Rygaard (1872-1939), insjölandskap, Signerad. Olja på duk, 35x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:43:12
14/9 15:23:49
250 kr
14/9 18:51:27
Thorvald Rygaard
Läs mer om Thorvald Rygaard